Kredyt pod zastaw mieszkania

Od kilku lat dokuczały mi problemy pieniężne a to w wyniku niespłaconych długów mego byłego małżonka. Byłam zmuszona te zadłużenia uregulować, jako że instytucje z sektora bankowego naciskały oraz wpisywały kolejne należności. Stresowałam się, iż będę mogła sprostać temu wszystkiemu więc poprosiłam o ratunek do familii. Niestety moja bliźniaczka z mężem nie zdołali mojej osobie udostępnić dużej kwoty, bowiem posiadali do uregulowania zadłużenia. Nie mogłam wymyślić w jaki sposób mam postąpić, stresowałam się, że będzie prowadzone w mej sprawie roszczenie finansowe. Wtenczas znajoma mieszkająca obok oznajmiła, iż istnieją kredyty pod zastaw, które dostarczają przeróżne prywatne jednostki. Nadmieniła też, iż całkiem sporo tego typu przedsiębiorstw wyróżnia się sporym profesjonalizmem i jakością usług. Zdecydowałam, iż zaaplikuję o takowy wariant zobowiązania finansowego.

Online wyszukałam Safe House

W czasie poszukiwań dobrej spółki pozabankowej odszukałam witrynę internetową firmy Safe Hopuse, jaka oferowała niezwykle ciekawe warunki kredytów pod zastaw. Okazało się, iż może to być firma z wieletnim doświadczeniem. Wyczytałam, iż suma pożyczki nie powinna przekraczać 50% ceny mego mieszkanka a także będę w stanie ubiegać się o pożyczkę na 6, 12 lub 18 miesięcy. Poza tym odnalazłam również od tym linkiem inwestum dokumenty warunki kredytowania. Musiałam przedstawić kilka dokumentów i co więcej zrobić fotografie mieszkania. Płaciłam czynsz bez opóźnień zatem nie mogłam mieć żadnych długów, wskutek tego nie martwiłam się, iż nie przyznają mojej osobie pożyczki. Skontaktowałam się z przedstawicielem firmy a potem uzgodniłam wizytę na skutek czego poznałam ważne punkty regulaminu dotyczące proponowanych zobowiązań.

Dostałam gotówkę na 18 mies.

Uzyskałam 19 tysięcy zł, jakie wykorzystałam na oddanie długów. W wyniku tego nie musiałam już spłacac zaległych stawek. Środki dostałam zaledwie po 24 godzinach od czasu wypisania podania o kredyt. Dziś oddaję jedną transze na miesiąc, zaś całościowy koszt to w przybliżeniu 2%. Grupa Safe House nie wymagała przywłaszczenia nieruchomości, toteż mam możliwość bez nerwów tu mieszkać. Jeślibym wykazała kłopoty z oddaniem kredytu w danym okresie będę miała możność przedłużenia terminu na oddanie raty. Cieszę się z wyboru tej firmy i mogłabym śmiało ją polecić swym bliskim, jeśliby byli w trudnej sytuacji materialnej

Comments are closed.