Renoma OK money i innych jednostek parabankowych na naszym rynku usług pieniężnych

Współcześnie firmy pożyczkowe, które dzięki innym przepisom mogą udzielać pożyczek na przychylniejszych niż banki zasadach, cieszą się coraz większą popularnością – trudno ukryć, iż różnorodnego rodzaju kredyty, reklamowane przez firmy kredytowe najczęściej przez Internet, rodzą coraz liczniejsze pytania o opłacalność i uczciwość takich rozwiązań, które dotyczą coraz szerszej grupy ludzi. Jednak warto pamiętać, iż aby nie mieć potem jakichś kłopotów z kuszącym kredytem, warto najpierw poświęcić odrobinę czasu na przyglądanie się różnym ofertom.

Moim zdaniem jedną z korzystniejszych propozycji jest oferta firmy OKMoney. W portfelu firmy możemy wyróżnić kilka podstawowych dziedzin związanych z finansami, a do ciekawszych należą na pewno szybkie pożyczki pieniężne, które są przydzielane na okres do 30 dni w największej kwocie 1500 zł. Choć firma OKMoney pracuje w Polsce, jest ona częścią poważnego konsorcjum międzynarodowego, prowadzącego działalność w paru krajach Europy (właścicielem firmy jest DFG Global, który zatrudnia około 5 tys. osób i oferuje m.in. wymianę walut czy karty debetowe).
Sam proces przyznawania kredytu jest nadzwyczaj prosty, ponieważ wystarczy postępować według paru kroków, które zostały dokładnie wyjaśnione na witrynie domowej firmy. Prosta i klarowna witryna domowa firmy jest kapitalnym przewodnikiem w czasie pisania wniosku o kredyt. Na tle konkurentów OKMoney odróżnia się m.in. tym, że otrzymamy tam kredyt bez poręczyciela czy urzędowych zaświadczeń, poza tym firma podchodzi otwarcie do wymagań klientów i korzysta ze sprawnych, bardzo prostych procedur.
górska chata
OKMoney w dosyć interesujący i przemyślany sposób zachęca sprawdzonych klientów do wzięcia kolejnej pożyczki, ponieważ im dłuższy posiadamy staż, tym na poważniejszą kwotę możemy liczyć – każdy klient w firmie, który zaciąga dopiero pierwszą pożyczkę, może liczyć co najwyżej na 500 zł, lecz kwota ta wzrasta przy 4 pożyczce do 800 zł, a przy 5 do 1500 zł.
Trzeba również uczciwe dodać, iż firma zastrzega sobie prawo do oddalania wniosków na dalszym etapie weryfikacji, a ponadto największa kwota kredytu jest zależna od oceny kredytowej klienta.
ładna brunetka
Trudności ze spłatą paru zobowiązań skutkują tym, iż niekiedy nie spłacamy na czas swoich należności. Może to skutkować negatywnym wpisem do baz gospodarczych. Ażeby tak się to nie skończyło wskazane jest rozważyć konsolidację zadłużenia, a to zaprezentowano na stronie najlepszy kredyt konsolidacyjny.

Dodaj swoją opinię